VERONZA

By Barbora Bucháčková - 12:02 Minulý týden jsme se opět vrátili do Carana v Itálii, kam jezdíme na hory už nějakých těch pár let a stále se mi tu líbí. Jezdíme stále do hotel Resort Veronza a nic mu nemohu vytknout. Na hory po Čechách už moc nejezdíme....Proč? stále nekončící fronty, hlava na hlavě a žádné dobré jídlo na vás nečeká, pokud nejste milovníci hotdogů a o sjezdovkách ani nemluvím. Bohužel nám hory nenarostly, ale o důvod navíc, proč cestovat ne?


 Hory nebo pláže...? Jelikož nevydržím jen tak ležet a relaxovat na pláži, tak lyžování je pro mě ideální aktivní očista. Navíc v našem hotelu bylo i fitko, takže žádné válení se nekonalo. Dovči na horách zbožňuju a poslední dobou si všímám, že čerství vzduch má na moje tělo i dobrý vliv... Hlavně na moje oči, protože toho výhledu se nemůžu nabažit.

 Lyže nebo prkno...? Na lyžích jezdím už od mala a co si budeme říkat... přijdu si na nich bezpečněji než na vysokých podpatcích (nedávno na maturáku jsem zakopla na schodech a málem schodila dolů i mojí kamarádku :D). A i prkno mi přijde bezpečnější než podpatky a to na něm nejsem zdaleka vyježděná, ale rok od roku jsme lepší kamarádi. A na příštích horách plánuju zkusit skialpy, tak snad mi to nadchne.
Všimněte si těch prázdných sjezdovek jen pro nás!Ä vy co mi znáte víte, že bez kravin by to u mě nešlo :)

Zkrátka lyžování bylo úžasné i přes tu zimu, která v Itálii vládla. Tak i vy užívejte sněhu a pokud se chystáte na hory, tak ať máte trochu tepleji než my :)
B.

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů